KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12154529
nr 1215 4529
Helge Scherlund, Slottet/Riksdagen, signerad. Olja på pannå, 1955,80x130
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 november 2018
kl 20:53:34
100 kr
150 kr
300 kr